Jak to funguje

Jak postupovat:

Krok 1: Prohledejte nabídky zboží na libovolném polském online obchodě, a klidně zkuste několik zároveň.

Stále váháte? Podívejte se na seznam doporučených obchodů v Polsku pro inspiraci.

Krok 2: Objednejte si na našem webu službu "Přijetí zásilky". Vyberte variantu podle předpokládané hmotnosti zásilky – od 0 do 31,5kg, pro osobní odběr neomezená váha. Pokud máte v plánu nakupovat ve více polských obchodech najednou, objednejte si také službu "Sloučení zásilek". K ceně služby připočítáváme dopravu do ČR nebo SR prostřednictvím DPD. Doručení zboží z Polska až k vám domů vás bude stát od 180 Kč v závislosti na váze zásilky. Žádné další skryté poplatky.

 "Neznáte přesnou váhu zásilky? Nevadí! Pokud bude váha odlišná, buďte bez obav. Vrátíme vám přeplatek nebo vás požádáme o doplatek za naše služby.

Krok 3: Po dokončení objednávky naší služby zašleme na váš e-mail potvrzovací zprávu, která bude obsahovat DORUČOVACÍ ADRESU V POLSKU. 

Krok 4: Teď můžete v klidu vytvořit objednávku v polském obchodě. Stačí zadat doručovací adresu, kterou jsme vám právě zaslali. Při platbě za zboží vybírejte možnosti s předem uhrazenou částkou, protože na dobírku nemáme možnost přijmout zásilky. 

Krok 5: Teď už jen zbývá uhradit částku za naše služby podle pokynů v e-mailu, který vám dorazí do schránky, a také zaplatit za objednané zboží z polského obchodu. Nezapomeňte sledovat svou poštu!

Krok 6: Jakmile dorazí zboží na náš sklad a poplatek za naši službu je uhrazen, okamžitě vám zprávu o odeslání zboží zasíláme do e-mailu. 

Jednoduché, rychlé, přehledné. 

Je vaše zboží nadrozměrné nebo příliš těžké? Pokud ano tak se nic neděje jelikož si k nám takovou zásilku můžete zaslat a osobně si ji vyzvednout přímo na našem skladu. Palety, pohovky, nárazníky, dveře atd.

 TIP: Chcete mít nákup v Polsku ještě jednodušší? Vyzkoušejte naši službu Asistovaný nákup a nechte vše na nás – od objednání zboží až po dopravu k vám domů.